SADELEŞTİRME & DÜZEN UZMANIMIZ – A. GÜLŞİN DOĞAN

Düzenlemeyi hayatının her alanında tutkuyla yapan Gülşin başka kişilerin de yaşam ve çalışma alanlarını sadeleştirip düzene sokmak üzere şirketimizi 2017 yılında kurmuştur. Çocukluk tutkusu olarak başlayan düzenleme zevki, Gülşin’in kişisel ve 15 yıllık profesyonel iş hayatında önemli tecrübeler edinmesine vesile olmuştur. Aynı zamanda minimalist bir ressam olan Sadeleştirme & Düzenleme Uzmanımız, çalıştığı uluslararası firmalarda düzenleme, sistem kurma, Toyota 5S, depo yönetimi, Konmari gibi alanlarda profesyonel eğitimler almış ve projeler tamamlamıştır. Profesyonel çalışmalarının yanı sıra 100’ün üstünde ev ve ofisin düzenlemesini yapmıştır. Aldığı profesyonel eğitimler ve edindiği düzenleme tecrübeleri ile Gülşin sizin de ev ve çalışma alanınızda yaratıcı, huzurlu ve düzenli ortama kavuşmanıza yardımcı olmak üzere buradadır.

DÜZENLEYELİM.COM AİLESİ ♥

YaseminDüzenleme Ekip Süpervizörü – Gülşin’in uzun yıllardır birlikte çalıştığı ve candan güvendiği Yasemin, titizliğe ve düzene önem veren bir kişidir. Yirmi senelik profesyonel düzen ve temizlik hizmetleri tecrübesi olan Yasemin, tecrübelerini sizle paylaşmak üzere ekibimizde görev almaktadır.

Cihangir – Ofis & Depo Düzenleme Süpervizörü – Yirmi yılı aşkın bir süredir ulusal ve uluslararası firmalarda ofis ve depo düzenleme projelerinde çalışmış olan Cihangir depoculuk, stok takibi ve yönetimi ve Toyota 5S alanlarında tecrübelerini sizinle paylaşmak üzere firmamızın kurumsal hizmetlerinde görev yapmaktadır.

Işık – Düzenleme Uzman Yardımcısı – Tıpkı Yasemin gibi, Gülşin’in uzun yıllardır birlikte çalıştığı ve candan güvendiği Işık, onbeş yıla yakın düzen ve temizlik hizmetleri tecrübesiyle sizin de evinizi düzene sokmak üzere ekibimizde yer almaktadır.

Zeynep – Sosyal Medya İletişim Uzmanı – Firmamızın ve ekibimizin çalışmalarını, vizyonunu, heyecanlarını, hayallerini ve sevgisini sosyal medya hesaplarımızda sizinle paylaşan tatlı kişidir.