KURUMSAL HİZMETLER

İşyerini & iş akışlarını düzenlemen mi gerekiyor? Bu sayfa senin için.

İş Mükemmelliği (İM) Hizmetleri


Paydaşlarına değer katmak isteyen firmaların işlerini sürdürülebilir ve organik şekilde büyütmesi önemlidir. İş Mükemmelliği, bir şirketin performansını iyileştirmek için yönetim sistemlerini ve süreçlerini mükemmellik ölçüsünde analiz etmesi, geliştirmesi ve güçlendirmesidir. Bir kalite sistemine sahip olmaktan daha fazlasıdır. İş Mükemmelliği, iş akışlarında sadeleştirme yaparak yaratıcı alan yaratır ve iş akışlarını düzene sokar. Maliyet azaltma ve verimlilik artırma odaklı bir çalışmadır. Firmanın yönetiminde ve hedeflere ulaşmasında destek olur. Uluslararası firmaların kaynak ayırdığı önemli bir hizmet ve alandır. İM danışmanlığımız kapsamında üstün uygulamaları şirketin iş akışlarına entegre ederek temelinin kuvvetlenmesine vesile oluruz. Danışmanlık hizmetimiz ister online olarak, ister iş sahasında birebir görüşerek sunulmaktadır.

Start-up Danışmanlığı

Kurduğun ya da kurmak üzere olduğun yeni iş girişime know-how aktarımımızı yaparken büyüme yolculuğunda sana eşlik ederiz. Start-up’ını nasıl pazarlayacağından iş akışlarına, müşteri yönetiminden yatırım kaynaklarına, sana çıktığın yolda rehberlik ederiz. Temelden sade ve düzenli bir sistem kurmana yardımcı oluruz ki işin büyüdükçe zorluk çekmek yerine keyifini sür.

Komple Ofis Düzenleme Paketi

İşyerindeki ofisler, toplantı salonları, kırtasiye dolapları ve mutfak gibi alanların tamamını Toyota 5S standartları kapsamında ayıklayıp düzenleriz. Paketimiz kapsamında ofis çalışanlarına Toyota 5S eğitimi ve sertifikası verilir.

Arşiv Düzenleme Paketi

Arşivini, güncelliğini yitirmiş evraklardan ve dosyalardan, Toyota 5S standartları ve yasalar kapsamında ayıklar ve düzenleriz. Paketimiz kapsamında arşiv çalışanlarına Toyota 5S eğitimi ve sertifikası verilir.

Depo Düzenleme Paketi

Depoları Toyota 5S standartları kapsamında ayıklar, yeni sistem kurarak düzenleriz. Paketimiz kapsamında depo çalışanlarına ‘Toyota 5S’ eğitimi ve sertifikası verilir.

Komple Ofis Düzenleme ve Tadilat İşleri Paketi

Ofisinin tamamı veya ihtiyaç duyduğun kısımları için tadilat, planlama ve dekorasyon hizmetleri sunar, tadilat işleri bittiği zaman ofisinin tamamını Toyota 5S standartları kapsamında ayıklayıp düzenleyerek anahtar teslim şekilde sunarız.

Sıfır atığa inandığımız için istemediğin eşyaların adına bağışlanmasını sağlarız.

KURDUĞUMUZ DÜZEN SONUCUNDA FİRMANDA OLUŞACAK DEĞERLER NELERDİR?

  • İş akışlarını düzenleyerek iş verimliliğini artırır, maliyetlerini azaltmış olursun.
  • Depo ve ofis yönetimini verimli hale getirirsin.
  • Stok maliyetlerinizi kontrol altına alırsın.
  • Düzenli ve sistematik bir ofis kurarsın.
  • Ekibinin yaratıcılığını, motivasyonunu ve verimliliğini artırırsın.
  • Ofisine kullanım kolaylığı, işlevsellik, zaman tasarrufu, düzen ve temizlik kolaylığı getirirsin.
  • Ekibinin farkındalık ve gelişim süreçlerine değer katarsın.
  • Kullanılmayan eşyalarını sosyal sorumluluk projelerinde değerlendirerek katma değer yaratırsın.
  • Hareket görmeyen/kullanılmayan ve satılabilir eşyalarını satışa çıkarır, şirket bütçene ek nakit akışı yaratırsın.
  • Ofisinde huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir iş hayatına ulaşırsın.

Teklif almak için bize hello@duzenleyelim.com adresinden ulaşabilirsin.

Çalıştığımız markalar: