KURUMSAL HİZMETLERİMİZ

İşyerinizi & iş akışlarınızı düzenlemeniz mi gerekiyor? Bu sayfa sizin için.

İş Mükemmelliği (İM) Hizmetleri


Paydaşlarına değer katmak isteyen firmaların işlerini sürdürülebilir ve organik şekilde büyütmesi önemlidir. İş Mükemmelliği, bir şirketin performansını iyileştirmek için yönetim sistemlerini ve süreçlerini mükemmellik ölçüsünde analiz etmesi, geliştirmesi ve güçlendirmesidir. Bir kalite sistemine sahip olmaktan çok daha fazlasıdır. İş Mükemmelliği, iş akışlarınızda sadeleştirme yaparak yaratıcı alan yaratır ve iş akışlarınızı düzene sokar. Maliyet düşürme odaklı bir çalışmadır. Firmanızı yönetmenizde ve hedeflere ulaştırmanızda destek olur. Uluslararası firmaların mutlaka kaynak ayırdığı önemli bir hizmettir. İM danışmanlığımız kapsamında üstün uygulamaları şirketiniz iş akışlarına entegre ederek maliyetlerinizi düşürür, sizi güçlendirerek büyütürüz. Danışmanlık hizmetlerimiz isterseniz online olarak, isterseniz iş sahanızda birebir görüserek sunulmaktadır.

Start-up Danışmanlığı

Kurduğunuz ya da kurmak üzere olduğunuz yeni iş girişiminize know-how aktarımımızı yaparken size büyüme yolculuğunuzda rehberlik ederiz. Start-upınızı nasıl pazarlayacağınızdan iş akışlarınıza, müşteri yönetiminizden yatırım kaynaklarına, size çıktığınız yolda rehberlik ederiz. En temelden sade ve düzenli bir sistem kurmanıza yardımcı oluruz ki işiniz büyüdükce zorluk çekmek yerine keyfini sürün.

Komple Ofis Düzenleme Paketi

İşyerinizdeki ofisler, toplanti salonları, kırstasiye dolapları ve mutfak gibi alanların tamamını Toyota 5S standartları kapsamında ayıklayıp düzenleriz. Paketimiz kapsamında ofis çalışanlarınıza Toyota 5S eğitimi ve sertifikası verilir.

Arşiv Düzenleme Paketi

Arşivinizi güncelliğini yitirmiş evraklardan ve dosyalardan Toyota 5S standartları ve yasalar kapsamında ayıklar ve düzenleriz. Paketimiz kapsamında arşiv çalışanlarınıza Toyota 5S eğitimi ve sertifikası verilir.

Depo Düzenleme Paketi

Depolarınızı Toyota 5S standartları kapsamında ayıklar, yeni sistem kurarak düzenleriz. Paketimiz kapsamında depo çalışanlarınıza ‘Toyota 5S’ eğitimi ve sertifikası verilir.

Komple Ofis Düzenleme ve Tadilat İşleri Paketi

Ofisinizin tamamı veya ihtiyaç duyduğunuz kısımları icin tadilat, planlama ve dekorasyon hizmetleri sunar, tadilat işleri bittiği zaman ofisinizin tamamını Toyota 5S standartları kapsamında ayıklayıp düzenleyerek size anahtar teslim şekilde sunarız.

KURDUĞUMUZ DÜZEN SONUCUNDA FİRMANIZDA OLUŞACAK OLUMLU DEĞERLER NELERDİR?

  • İş akışlarınızı düzenleyerek iş verimliliğinizi artırır, maliyetlerinizi azaltırsınız.
  • Depo ve ofis yönetiminizi verimli hale getirirsiniz.
  • Stok maliyetlerinizi kontrol altına alırsınız.
  • Daha düzenli ve sistematik bir ofis kurarsınız.
  • Ekibinizin yaratıcılığını, motivasyonunu ve verimliliğini artırırsınız.
  • Ofisinize kullanım kolaylığı, işlevsellik, zaman tasarrufu, düzen ve temizlik kolaylığı getirirsiniz.
  • Ekibinizin farkındalık ve gelişim süreçlerine değer katarsınız.
  • Kullanılmayan eşyalarınızı sosyal sorumluluk projelerinde değerlendirerek katma değer yaratırsınız.
  • Hareket görmeyen/kullanılmayan ve satılabilir eşyalarınızı satışa çıkarır, şirket bütçenize ek nakit akışı yaratırsınız.
  • Ofisinizde huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir iş hayatına ulaşırsınız.

Teklif almak için bize hello@duzenleyelim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Çalıştığımız markalar: