BİREYSEL HİZMETLERİMİZ

Kişisel hayatını, zihnini, vücudunu, ruhunu düzenlemek mi istiyorsun? Bu sayfa senin için.

Özel Yoga Seansları

Birebir yoga dersi.

Özel Hamile Yogası Seansları

Birebir hamile yogası dersi.

Özel Bebek Yogası & Masajı Seansları

Bebeklerin hayata gelmesiyle birlikte vücutlarına güvenle adapte olabilmeyi & vücut diliyle iletişime geçmeyi öğrenmeleri önemlidir. Aynı şekilde ebeveynin bu iletişimi doğru okuması & cevap vermesi de hassasiyet gerektirir. Bebek yogası & masajı bu süreci desteklerken, bebeğin anne & babasıyla güvenli ilişki kurmasına yardımcı olur. Uzmanımız bebeğine bebek yogası & masajı uygularken, sana da süreci & uygulamaları evde kendin uygulayabilmen için öğretir.

Özel Meditasyon Seansları

Birebir meditasyon seansı.

Psişik Medyum Seansları

İletişime geçmek istediklerinle iletişime geçebileceğin & cevabını öğrenmek istediğin soruları sorabileceğin birebir özel psişik medyumluk seansı.

Maneviyat & Cinsel Enerji Dengeleme Rehberliği

Uzmanımız müzik, sanat, Tantra, yoga, meditasyon, enerji çalışması, psişik medyumluk teknikleriyle cinsel / yaşam enerjini verimli şekilde kullanmayı öğrenmen konusunda yol göstererek, hayattaki ruh amacını bulmana yardımcı olur. Kendi içinde & diğerleriyle dengeli ilişkiler kurmana vesile olur. Dişil & eril yaşam / cinsel enerjini güçlendirmen & dengelemen konusunda rehberlik ederek öz sevgi deneyimini kuvvetlendirmene destek olur.  İhtiyaçlarını dinleyerek hayat tarzına özel programlar geliştirir & yaratıcı auranı / alanını genişletmen için teknikler sağlar. Çalışma portföyü: her yaşta ve cinsiyette bebek, çocuk, kadın, erkek, aile, çiftler ve solo.

Tantra Danışmanlığı & Rehberliği

Tarot Okuması & Rehberliği

Teklif almak için bize hello@duzenleyelim.com adresinden ulaşabilirsiniz.