AYŞE GÜLŞİN DOĞAN

Merhaba! Ben Ayşe Gülşin Doğan. Sana kendimi ve ekibimi tanıtmak istiyorum.

Sadelik ve düzen hayatımda önemli bir yerde. Çocukluk tutkusu olarak başlayan sadeleşme ve düzenleme zevkim, kişisel hayatımda ve 15 yıllık profesyonel iş hayatımda önemli tecrübeler ve bilgiler kazanmama vesile oldu. Çalıştığım uluslararası firmalarda düzenleme, sistem kurma, Toyota 5S ve depo yönetimi gibi alanlarda profesyonel eğitimler aldım ve projeler tamamladım.

Aynı zamanda minimalist bir ressam ve yoga eğitmeniyim. Sadeleşme ve düzenleme sevgim, edindiğim profesyonel tecrübe ve eğitimlerle harmanlanınca 2017 yılında Düzenleyelim’i kurdum. Bugüne kadar 100’ün üstünde ev ve firmanın düzenlemesini yaptım. Yoga eğitmenliğim ve danışmanlığım kapsamında birçok bireyin kişisel hayatında da rehberlik / danışmanlık hizmeti vermekteyim.

İşim, kendimi ve yaratıcılığımı ifade etme biçimim. Amacım, sadeliğin ve düzenin bana getirdiği sağlık, huzur ve mutluluğu diğerleriyle paylaşmak. Senin de kişisel yaşantını, ev ve ofisini sağlıklı, huzurlu, estetik, sade, yaşaması keyifli ve düzenli hale getirmek üzere tutkulu bir ekip ile çalışmalarıma devam etmekteyim. Atacağın bu adım yaşam kaliteni artıracak.

Kapsamlı özgeçmişine bu linkten ulaşabilirsin.
Sevgilerimle,
Gülşin 

DÜZENLEYELİM AİLESİ

Tuncer Cangöz – İş Mükemmelliği Danışmanı – Tuncer’in kapsamlı özgeçmişine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Cihangir Centilmen – Ofis & Depo Düzenleme Danışmanı – 20 yılı aşkın bir süre boyunca ulusal ve uluslararası firmalarda edindiği depo yönetimi, stok takibi ve yönetimi, arşiv yönetimi ve Toyota 5S konularındaki tecrübelerini sizinle paylaşmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.
Selin Altunboğa – Düzenleme Ekip Süpervizörü – Sadeleşme ve düzenleme uzmanlığının yanı sıra, fimamızın çalışmalarını, vizyonunu, heyecanlarını, hayallerini ve sevgisini sosyal medya hesaplarımızda sizinle paylaşan kişidir.

Yasemin Kara Düzenleme Ekip Süpervizörü Yasemin, 20 senelik profesyonel düzen ve temizlik hizmetleri tecrübesi ile titizliğe ve düzene önem veren bir kişidir.

Işık Özcan– Düzenleme Yardımcısı – Tecrübeli ve özenli ekip arkadaşımız.
Güllü Altunboğa– Düzenleme Yardımcısı – Titiz ve detaycı ekip arkadaşımız.
Seringül Güven – Düzenleme Yardımcısı –
 Çalışkan ve enerjik ekip arkadaşımız.
Neriman Köksal – Düzenleme Yardımcısı –
 Atak ve sorumluluk sahibi ekip arkadaşımız.
Rasim Bay – Uzman Usta –
Becerikli, olumlu, sonuç ve çözüm odaklı ustamız.