A. GÜLŞİN DOĞAN
SADELEŞME & DÜZEN UZMANI

Herkese kocaman bir merhaba! Ben Ayşe Gülşin Doğan. Size kendimi bizzat tanıtmak istedim.
Sadelik ve düzen hayatımda hep önemli bir yerdeydi. Çocukken kendi odamı toplamanın hep ötesine gider ailemin eşyalarına, dolaplarına ve odalarına el atardım. Derlemek, toplamak ve düzenlemek bana her zaman zevk veren ve zevkten de öte rahatlama hissettiren bir aktivite olmuştur. Kimse bana odanı topla demezdi. İçgüdüsel olarak odamı ve çevremi hep toplardım.

Sonunda, çocukluk tutkusu olarak başlayan sadeleşme ve düzenleme zevkim, kişisel hayatımda ve 15 yıllık profesyonel iş hayatımda önemli tecrübeler ve bilgiler kazanmama ve eğitimler almama vesile oldu. Çalıştığım uluslararası firmalarda düzenleme, sistem kurma, Toyota 5S, depo yönetimi, Konmari (Marie Kondo) gibi alanlarda profesyonel eğitimler aldım ve projeler tamamladım. Yoğun is temposu içerisinde rahatlamak için kalkıp müdürümün odasını düzenlediğim çok olmuştur 🙂

Aynı zamanda minimalist bir ressam ve yoga eğitmeniyim. İşim, sanatım ve yogam aracılığıyla öğrendiklerimi ve öğreneceklerimi paylaşıyorum. Çocukken içgüdüsel olarak yaptığım sadeleşme ve düzenleme, edindiğim profesyonel tecrübe ve eğitimlerle harmanlanınca 2017 yılında Düzenleyelim.com’u kurdum. Bugüne kadar 100’ün üstünde ev ve ofisin düzenlemesini yaptım ve sizin de ev ve ofisinizi sağlıklı, huzurlu, estetik, sade ve düzenli hale getirmek üzere dünyanın en tatlı en tutkulu ekibiyle yola çıktım.

İşim, kendimi ve yaratıcılığımı ifade etme biçimim. Amacım, sadeliğin ve düzenin bana getirdiği sağlık, huzur ve mutluluğu sizinle paylaşarak evinizi ve ofisinizi sadeleştirip, düzenleyip, dekore ederek yaşaması keyifli bir hale ulaştırmak. Sade, kullanışlı, yaşaması zevkli, estetik bir ev ve ofis ruhsal ve zihinsel sadeleşme için çok önemlidir. Atacağınız bu adım yaşam kalitenizi beklemediğiniz şekillerde ve oranda artıracak.
Sevgilerimle,

Gülşin

DÜZENLEYELİM.COM AİLESİ 
Yasemin – Düzenleme Ekip Süpervizörü – Uzun yıllardır birlikte çalıştığım ve candan güvendiğim Yasemin, titizliğe ve düzene önem veren bir kişidir. Yirmi senelik profesyonel düzen ve temizlik hizmetleri tecrübesi olan Yasemin, tecrübelerini sizinle paylaşmak üzere ekibimizin vazgeçilmezlerindendir.

Cihangir – Ofis & Depo Düzenleme Süpervizörü – Yirmi yılı aşkın bir süredir ulusal ve uluslararası firmalarda ofis ve depo düzenleme projelerinde çalışmış olan Cihangir depoculuk, stok takibi ve yönetimi, arşiv yönetimi ve Toyota 5S alanlarında tecrübelerini sizinle paylaşmak üzere firmamızın kurumsal hizmetlerinin sorumluluğunu üstlenmiştir.

Işık – Düzenleme Yardımcısı – Tıpkı Yasemin gibi, Işık da uzun yıllardır benimle birlikte çalışıyor. On beş yıla yakın düzen ve temizlik hizmetleri tecrübesiyle Işık sizin de evinizi düzene sokmak üzere ekibimizde yer almaktadır.

ZeynepSosyal Medya İletişim UzmanıFirmamızın ve ekibimizin çalışmalarını, vizyonunu, heyecanlarını, hayallerini ve sevgisini sosyal medya hesaplarımızda sizinle paylaşan tatlı kişidir.

Güllü – Düzenleme Yardımcısı – Titiz ve detaycı ekip arkadaşımız.
Seringül  – Düzenleme Yardımcısı – Çalışkan ve sorumluluk sahibi ekip arkadaşımız.
Neriman – Düzenleme Yardımcısı – Cevher ve atak ekip arkadaşımız.
Rasim – Uzman Usta –
Becerikli, olumlu, sonuç ve çözüm odaklı ustamız.