AYŞE GÜLŞİN DOĞAN

Herkese kocaman bir merhaba! Ben Ayşe Gülşin Doğan. Size kendimi ve ekibimi tanıtmak istedim.

Sadelik ve düzen hayatımda hep önemli bir yerdeydi. Çocukluk tutkusu olarak başlayan sadeleşme ve düzenleme zevkim, kişisel hayatımda ve 15 yıllık profesyonel iş hayatımda önemli tecrübeler ve bilgiler kazanmama vesile oldu. Çalıştığım uluslararası firmalarda düzenleme, sistem kurma, Toyota 5S, depo yönetimi, Konmari (Marie Kondo) gibi alanlarda profesyonel eğitimler aldım ve projeler tamamladım. Yoğun is temposu içerisinde kalkıp müdürümün odasını düzenlediğim çok olmuştur 🙂

Aynı zamanda minimalist bir ressam ve yoga eğitmeniyim. Sadeleşme ve düzenleme sevgim, edindiğim profesyonel tecrübe ve eğitimlerle harmanlanınca 2017 yılında Düzenleyelim’i kurdum. Bugüne kadar 100’ün üstünde ev ve ofisin düzenlemesini yaptım. Yoga eğitmenliğim ve danışmanlığım kapsamında birçok bireyin kişisel hayatında da rehberlik/ danışmanlık hizmeti vermekteyim.

İşim, kendimi ve yaratıcılığımı ifade etme biçimim. Amacım, sadeliğin ve düzenin bana getirdiği sağlık, huzur ve mutluluğu sizinle paylaşmak. Sizin de kişisel yaşantınızı, ev ve ofisinizi sağlıklı, huzurlu, estetik, sade, yaşaması keyifli ve düzenli hale getirmek üzere çok tatlı ve tutkulu bir ekip ile çalışmalarıma devam etmekteyim. Atacağınız bu adım yaşam kalitenizi beklemediğiniz şekillerde ve oranda artıracak.

Kapsamlı özgeçmişine bu linkten ulaşabilirsiniz.
Sevgilerimle,
Gülşin 

DÜZENLEYELİM AİLESİ

Tuncer Cangöz – İş Mükemmelliği Danışmanı – Tuncer’in kapsamlı özgeçmişine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Cihangir Centilmen – Ofis & Depo Düzenleme Süpervizörü – 20 yılı aşkın bir süre boyunca ulusal ve uluslararası firmalarda edindiği depo yönetimi, stok takibi ve yönetimi, arşiv yönetimi ve Toyota 5S konularındaki tecrübelerini sizinle paylaşmak üzere çalışmalarına devam etmektedir.
Selin Altunboğa – Sosyal Medya İletişim Uzmanı – Firmamızın çalışmalarını, vizyonunu, heyecanlarını, hayallerini ve sevgisini sosyal medya hesaplarımızda sizinle paylaşan tatlı kişidir.

Yasemin Kara Düzenleme Ekip Süpervizörü – Uzun yıllardır birlikte çalıştığım Yasemin, 20 senelik profesyonel düzen ve temizlik hizmetleri tecrübesi ile titizliğe ve düzene önem veren bir kişidir.

Işık Özcan– Düzenleme Yardımcısı – Tecrübeli ve özenli ekip arkadaşımız.
Güllü Altunboğa– Düzenleme Yardımcısı – Titiz ve detaycı ekip arkadaşımız.
Seringül Güven – Düzenleme Yardımcısı –
 Çalışkan ve enerjik ekip arkadaşımız.
Neriman Köksal – Düzenleme Yardımcısı –
 Atak ve sorumluluk sahibi ekip arkadaşımız.
Rasim Bay – Uzman Usta –
Becerikli, olumlu, sonuç ve çözüm odaklı ustamız.